SITE MEKLĒŠANA

Jamal Crawford: Sporta karjera un sasniegumi

Jamal Crawford ir Los Angeles Clippers aizstāvis. 2000.gadā basketbola spēlētājs tika izvēlēts Cleveland Cavaliers komandā ar astoto numuru National Basketball Association. Jamal var spēlēt gan punktu aizsargs un uzbrucējs aizstāvis. Lielākā daļa viņa karjeras, basketbola spēlētājs veic AZ pozīciju.

"Bulls" - "Knicks" - "Golden State" - "Atlanta" - "Portland"

Arī "Cavaliers" aizstāvis neuzskatīja spēliviens duelis Tūlīt pēc loterijas viņš tika pārdots Čikāgas Bulls, kur viņš pavadīja četras sezonas. In "buļļi" Jamal Crawford nekad nav bijusi playoffs. Kopumā Ilinoisā aizstāvis piedalījās 244 cīņās. 120 spēles Crawford devās uz parketa sākuma pieci.

2004./2005. Gada sezonā Jamal kļuva par "Ņujorku" spēlētājuNyx. " "Big Apple" aizstāvja komandas debijas sezona sākās 67 reizes, savukārt "Nikebox" pēdējā pilnā sezonā 80 reizes. 2007./2008. Gada sezonas laikā Jamal apmeklēja vidēji 40 minūtes un ieguva 20,6 punktus. Tas bija labākais rādītājs basketbola spēlētāja karjerā.

Jamal Crawford

2008. gadā Jamal Crawford kļuva par Golden State spēlētāju. Oklendas klubā šaušanas aizsargs spēlē beidzās sezonas beigās, pēc tam devās uz Atlantu, kur pavadīja divus sezonus.

Foto no Jamal Crawford bija visās vietējāslaikraksti. Basketbola spēlētājs pavadīja tiesā divas sezonas 155 spēles regulārās sezonas laikā. Arī divos gados viņš spēlēja 23 spēles. Šis periods bija pagrieziena punkts Jamal. Viņš nekad nav iznācis sākumā. No šī brīža basketbola spēlētājs kļuva par "sesto" komandu spēlētāju. Viņš pavadīja vidēji 25-30 minūtes uz katru spēli, nokāpjot no sola. Pēc Atlanta, Crawford devās uz Portlendu sezonai, kur 60 spēles viņš ieguva vidēji 14 punktus.

Saplacinātāji

2012. gadā Jamal Crawford parakstīja līgumu ar"Klipši". Kā daļu no "burātājiem" viņš runā tagad, tomēr saistībā ar Krisa Pāvla aiziešanu sākās baumas, ka Džamāls varētu atstāt arī komandas atrašanās vietu. Viņa bijušā Ņujorkas Kniksa komanda aktīvi cenšas iegūt Crawford.

2013.-2017. Gada sezonā Crawford sāka 24 reizes. Tas bija viņa labākais rekords kopš Golden State Warriors laika, kad viņš pirmajās minūtēs parādījās 54 sacensībās no 54 tiesā. Vidēji Klēpotāju spēlē Crawford ir 16 punkti uz katru spēli, veic 3 rezultātus un apkopo divas atlases.

Jamal Crawford quarterback

Šajā sezonā, spēlējot klubā no Losandželosas,Jamal piedalījās visās kārtējās sezonas 82 sanāksmēs, iegūstot vidēji 12 punktus. Saskaņā ar regulārā čempionāta rezultātiem komanda nonāca atkārtotās izlozēs, bet ātri nonāca NBA čempiona titulā. Izlidošanas spēlēs Crawford ieguva 12,6 punktus uz katru spēli, vidēji spēlēja 1,4 rebounds un deva 2 palīdzības.

Sasniegumi

Kopā par karjeru nacionālajā basketbolāAsociācijas Jamal Crawford regulārajā sezonā spēlēja 1182 spēles, un NBA atkārtotās izlozēs atguva vēl 69 basketbola spēles. Vidēji Crawford, kas savu karjeru veicis, 3,5 spēlēja 2,3 atlasei un ieguva 15,5 punktus.

Jamal Crawford foto

49 reizes Jamalam izdevās iegūt 4 punktus vienāuzbrukums Tas ir labāks rezultāts nekā jebkurš cits NBA spēlētājs līgas vēsturē. 2010. gadā aizstāvis kļuva par labāko sesto asociācijas spēlētāju. Viņš varēja atkārtot šo sasniegumu vēl divas reizes - 2014. un 2016. gadā. Šajā sezonā Jamal zaudēja labāko sesto spēlētāju titulu Erica Gordona aizstāvībai.