SITE MEKLĒŠANA

Zahar Arzamastsev - zishchitnik Krievijas komanda

Zahar Arzamastsev ir jauns aizstāvis,kurš uzstājas KHL Ufa klubā. Neskatoties uz viņa vecumu, šis aizstāvis jau ir ieguvis pieredzi nopietnās spēles klubā un jauniešu komandā. Zahars jaunos gados pierādīja, ka spēj spēlēt augstu līmeni. Visi speciālisti pilnīgi saprot, ka šim aizstāvim joprojām jāattīstās kā spēlētājam. Ar nosacījumu, ka viņš neapstāsies strādāt pilnā apjomā.

Agrīna karjera

Zahar Arzamastsev dzimis 1992. gada 6. novembrīNovokuzņecka. Hokejs sāka iesaistīties jau no mazuļa. Šis talantīgais aizstāvis, būdams pusaudzis, izceļas starp saviem vienaudžiem. Kopš 2009. gada Zahara sāka pieslēgties vietējai jaunatnes komandai "Kuzņecka lāči". Tajā pašā gadā Zahar Arzamastsev atradās pirmajā spēlē ar galveno komandu KHL. Novokuzņecka fani ar mīlestību satika jauno skolnieku, kurš nesen spēlēja hokeja skolā bērniem.

Zahar Arzamastsev

Izrādes KHL

"Metallurg Novokuzņecka" nav komanda,kas cīnās par balvām. Tāpēc viņa bieži vien dod saviem jaunajiem skolēniem spēli. Arzamastsevs sāka savu braucienu KHL ar zaudējumu spēlē ar klubu "Vityaz" ar rezultātu 1: 3. Pēc zaudēšanas viņš atkal tika nosūtīts uz jauniešu komandu, kurā, protams, izcēlās kā spēlētājs. Tur viņš zaudēja līdz decembrim. Tikai decembra sākumā šis aizstāvis atkal tika uzaicināts uzstāties klubā "Metallurgs". Viņa pirmais mērķis lielākajā hokeja līgā planētas Zahar Arzamastsev ieguva ceturto spēli kluba HC "MVD". Kopumā pirmajā sezonā šis aizstāvis spēlēja 22 spēles un ieguva 2 punktus. Pēc tam Arzamastsev kļuva par spēlētāju Jaroslavlā "Lokomotīve". Bet šim klubam viņš spēlēja tikai četras spēles.

Salavat Yulaev

Karjeras turpināšana KHL

Zahar, atgriežoties pie "Metallurgs", nekavējoties kļuvaspēlētājs pamata sastāvu. Pat ja tad šis jaunais aizstāvis parādīja pārliecinošu spēli. Viņš bieži tika izlaists visvairāk atbildīgajās spēlēs. 2011. gada sezonas laikā Arzamastsev spēlēja 31 spēli un ieguva sešus palīgus. Tad šis aizsargs pats izmēģināja Maskavas klubā "CSKA". Bet pēc 4 spēlēm viņš devās spēlēt klubu no Cherepoveckas pilsētas. Šajā klubā viņš saņēma daudz spēļu laika. 2014.-2015. Gada sezonas laikā Arzamastsev veica 57 spēles laukumā un ieguva 12 piespēles. Šāda statistika liecina, ka šis aizstāvis, beidzot, varēja pārvērsties no daudzsološa jaunpienācēja reālam profesionālim. Šis pieaugums sāka pamanīt vadošās komandas no KHL. Sezonas beigās Zahar nolēma doties uz Ufa Salavat Yulaev. Šī aizstāvja spēles līmenis pilnībā atbilda Ufa komandas spēlēm.

Arzamastsev Zakhar Vadimovich

Starptautiskā karjera

Zahar Arzamastsev sāka piesaistīt diezgan agriuz spēlēm uz valsts komandu. Viņa debija notika 2010. gadā pasaules čempionātos. Mūsu komanda šajā turnīrā bija izlases sarakstā. Bet viņa ieguva tikai ceturto vietu. Tajā pašā gadā šis hokeja spēlētājs piedalījās jauniešu komandas sacensībās turnīrā Subway Super Series.

Zahar Arzamastsev ir talantīgs hokeja spēlētājsSākotnēji viņš bija daļa no jauniešu komandas, kurai 2011. gadā bija paredzēts doties uz Pasaules kausu. Bet pēdējā brīdī treniņu komanda izlaida šo aizstāvi no komandas. Tā vietā viņš aizgāja no otrās jauniešu komandas uz Četru nāciju turnīru, kas notika Somijā. Tur mūsu komanda ieguva bronzas medaļas. Nākamajā gadā Arzamastsevs Zahar Vadimovičs tomēr pievienojās nacionālajai komandai, kas piedalījās jaunatnes pasaules čempionātā. Šī aizstāvja turnīrs bija veiksmīgs. Viņš parādīja spēcīgu spēli. Pēc tam Krievijas nacionālā komanda uzvarēja sudraba medaļas.

Zahar Arzamastsev hokeja spēlētājs

Interese no NHL

Pēc veiksmīgas starptautiskās izrādesarēnā šis talantīgais aizstāvis tika iekļauts NHL selekcionāru interešu sarakstā. 2011. gadā daudzi hokeja eksperti pieņēma, ka Zahar Arzamastsev tiks izraudzīts visspēcīgākās planētas līgas projektā. Tomēr, neskatoties uz to, viņš netika sagatavots. Iespējams, ka laika gaitā šis aizstāvis joprojām spēlēs ārzemēs.

Sportista personīgā dzīve

Šobrīd Zahars nav precējies. Viņš joprojām nav nopietni domājis par viņa sievu un bērniem. Viņš uzskata, ka šajā dzīves posmā viņam vislabāk būs koncentrēties uz hokeju, un pēc tam kļūs par tēvu. Tātad šis talantīgais hokeja spēlētājs ir bez maksas, un visām meitenēm ir iespēja kļūt par viņa sievu. Arzamastseva raksturs dzīvē ir mierīgs. Kameras nekad nebija redzējušas viņu kairinātā stāvoklī. Bet viņa komandas locekļi apgalvo, ka skapītim viņš var būt grūts. Bez tā profesionālo sportu, jo īpaši hokejā, nav iespējams.

Varbūt drīz Zahar Arzamastsev kļūs par galvenoNacionālās izlases spēlētājs un aizstāvēs savas valsts godu prestižākajos turnīros. Šobrīd viņš ir kluba "Salavat Yulaev" spēlētājs. Kaut arī šī komanda turpina grūtus laikus. Bet kluba faniem un hokeja faniem ir pārliecināts, ka Ufa klubs atkal cīnīsies par augstākajām vietām.

  • Reitings:  • Pievienot komentāru