SITE MEKLĒŠANA

Vācu futbolists Bernd Leno. Kandidāts Krievijas futbola komandai

Pirmā runāšana par ārvalstu naturalizācijuPirms dažiem gadiem spēlētāji Krievijas nacionālajā izlasē parādījās tikai nerealizējami projekti, kurus izgudroja žurnālisti. Galu galā mūsu čempionātā leģionāru ierobežojums kļuva arvien pievilcīgāks. Viss tika darīts, lai nodrošinātu, ka krievu spēlētāji netraucē spēlēt klubos. Tāpēc ārzemnieku piesaistīšana komandā šķita neticami.

Tomēr 2016. gada martā tas notika: 30 gadus vecais Brazīlijas vārtsargs, "Locomotive" Guilherme izstrādāja Krievijas pilsonību un saņēma izaicinājumu mūsu komandai. Viņš varēs debitēt tuvākajā kontroles spēlē ar Lietuvu. Bet visticamāk, ka 2018. gada pasaules čempionātā nacionālās komandas vārtiem spēlēs vēl viens ārzemnieks - vācietis Bernd Leno.

Bernd lena

Jauni ārvalstu kandidāti Krievijas nacionālajai komandai

Pēc Guilherme iegūt iespēju spēlētKrievijas nacionālajai komandai drīz vajadzētu arī vācu pussargu "Shalke 04" (Gelsenkirchen) Roman Neustetter (28 gadi). Ar viņu ir vēl viens stāsts - viņam ir krievu saknes, un viņa radinieki dzīvo Krievijā. Kluba labā Romas spēlētājs pārsvarā spēlē kā aizsargspēļu pussargu, taču viņš var arī ieņemt aizsardzības centru, kas mūsu komandai būs ļoti noderīgs, ja Neustekater joprojām saņems Krievijas pilsonību.

Ņemot vērā visus šos notikumus, tas būs piemērotsatcerieties un citus ārzemniekus ar krievu saknēm, kuri var spēlēt Krievijas futbola komandu. Šajā rakstā mēs runāsim par vienu no talantīgākajiem Bundeslīgas vārtsargiem - Bernde Leno. Fani, kas cieši skatās futbolu, droši vien dzirdēja šo vārdu. Bet ne visi zina, ka Bernd Leno var kļūt par krievu.

Bernd len Goalie

Leno un Krievija

Šķiet, ka mūsu valsts komandā trūkst labunav vārtsargu, un daudz svarīgāk ir apsvērt iespēju spēlētājus naturalizēt, spēlējot centrālo aizstāvju vai uzbrucēju pozīcijā, bet paātrinot iespēju ar vācu vārtsargu Leverkuzenu, "Bayer" nav tā vērts. Iespējams, Leno ir galvenais talants starp visiem ārzemniekiem, kuriem ir iespēja spēlēt Krieviju.

Bernd Leno viņa 24 gados tiek uzskatīts par vienu nolabākie vārtsargi Vācijā. Par galveno komandu "bundestim" Leno vēl nav spēlējis: tur ir arī vārtsargu deficīts Vācijā, bet nākotnē Bernd Leno noteikti iegūs savu iespēju. Tomēr vārtsargs nav izvirzījis galveno mērķi gaidīt uzaicinājumu uz Vācijas komandu. Leno jau ir paziņojis, ka viņš nepatīk spēlēt Krievijai. Kad Berndam bija 17 gadi, Krievijas futbola savienības pārstāvji noturēja neoficiālu tikšanos ar tēvu, taču saruna nebija tālāk par sarunu.

Atšķirībā no romiešu Neuchadtera, tas ir bez maksaskas runā krieviski, Leno nerunā krieviski, lai gan viņš saprot noteiktus vārdus. Kā pusaudzis Bernds apmeklēja Krieviju: pēc tam viņi kopā ar visu ģimeni apmeklēja Anapu un Sanktpēterburgu. Leno atzina, ka viņa brālis un vecāki klausās daudz krievu mūzikas, un futbolists patīk dažas Dima Bilan dziesmas.

Bernd Biogrāfija

Biogrāfija. Agrīna karjera

Bernds dzimis 1992. gada 4. martā Vācijas pilsētā Bitigheim-Bissingenā. Leno vecāki - krievu vācieši no Anapas - 1989. gadā pārcēlās uz Vāciju.

Futbola spēlētāja jaunības karjera notika Bitigheimas (1998-2003) un "Štutgarte" (2003-2009) akadēmijās.

2 gadi Bernd Leno, viens no viņiemlaiks kļuva interešu objekts daudzu futbola fani, iegūstot pieredzi dublikāta "Štutgartē", bet 2011. gada augustā, pēc tam, kad pagarināt līgumu ar klubu, viņš nav darbā, "Bayer 04 Leverkusen". Viņa pirmā spēle pie vecākā līmenī Leno pavadīja tikai leverkuzentsev: 14. augusts, dažas dienas pēc ierašanās jaunā komanda, futbols ir notikusi vārtiem spēlē pret Brēmenes, "Werder Bremen". Leno spēlēja līdz nullei savos pirmajos trīs spēlēm Bundeslīgas, un iegāja vēsturē čempionātā, kļūstot par trešo vārtsargu, kurš to darīja.

Ne tuvu nebija jauns sasniegums. 13. septembris "Leno" kļuva par jaunāko vācu vārtsargu, kurš jebkad uzvarēja laukumā Čempionu līgas mačā. Tajā laikā viņam bija 19 gadi un 193 dienas, un "Bayer" pretinieks bija Londonas "Chelsea".

Jau 2011. gada 30. novembrī "Bayer" izpirka jaunuvārtsargs Štutgartē. Līgums ar farmaceitiem tiek aprēķināts līdz 2017. gadam. Šobrīd Bernd Leno - pirmais dzelzs numurs komandā. Pirmajā sezonā viņš kļuva par "Bayer", atbrīvojot pieredzēto Renē Adleru, pamudinot viņu pamest "Hamburgu".

Bernd len Rating stats

Bernd Leno: reitings, statistika

2012. gada 13. septembra sezonas beigās Leno saņēma visaugstāko reitingu no iknedēļas Kicker starp visiem Bundeslīgas vārtsargiem. Viņš ieņēma pirmo vietu rangu, priekšā vārtsargu "Bavārijas" Manuel Neuer.

Statistika spēlētāja izrādē 2016. gada 13. martā:

  • "Štutgarte II" (2009-2011) - 57 spēles.
  • "Bayer 04" (kopš 2011) - 158 spēles.

Vācijas čempionātos spēlēja 27 spēles.

  • Reitings:  • Pievienot komentāru